42mm/C10W, 6 SMD, Xenonvit, Pinpack
246,88 SEK
197,50 SEK
246,88 SEK
197,50 SEK
ÅF Pris
246,88 SEK
ÅF Pris
197,50 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
93285691
Motsvarar ca 15W.
Kraftfull 42mm spollampa med 6 SMD
dioder i xenonvitt (6000K). Lampan har
inbyggd likriktare vilket gör att den inte
behöver ha + och - på något speciellt håll.
Motsvarar c:a 15W.
dioder i xenonvitt (6000K). Lampan har
inbyggd likriktare vilket gör att den inte
behöver ha + och - på något speciellt håll.
Motsvarar c:a 15W.
| Article Group Id | 9999 |
|---|---|
| Sockel | C10W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Effektförbrukning | 0,96 W |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 42 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 6 st |
| Strömförbrukning | 0.08 A |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
