5 pack R-LEDdioder 12 V - Grön
149,00 SEK
119,20 SEK
149,00 SEK
119,20 SEK
ÅF Pris
149,00 SEK
ÅF Pris
119,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
12655
✓ Fem stycken R-LEDs
✓ Inbyggt motstånd
✓ Endast 12V
5 st. lösa 3 millimeters dioder med inbyggt motstånd som kopplas direkt till 12 volt för enkel ombyggnad där vi inte kan erbjuda lampa med färdig sockel.
Specifikationer
- Flera olika färger
- Levereras i pack om fem (5) st
- Bred ljusspridning
- Inbyggt motstånd - bara koppla direkt till 12V
| Article Group Id | 1629 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Levereras | Paket |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 3-5 W |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Grön |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
