Alpha PRO med rörelsesensor - 50W Neutralvit
2 326,56 SEK
1 861,25 SEK
2 326,56 SEK
1 861,25 SEK
ÅF Pris
2 326,56 SEK
ÅF Pris
1 861,25 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
620723
.
.
| Article Group Id | 9999 |
|---|---|
| Färg | 4000K |
| Levereras | styck |
| Spänning | 230 V |
| Ljusflöde, teoretiskt (lumen) | 4000 lumen |
| Motsvarande ljusstyrka, halogen | 500.00 |
| Kabellängd | 1 m |
| Varumärke | N/A |
| Färg | 4000K |
| Effekt | 50 W |
| Kabellängd | 1 m |
| Typ av ljusbild | Flood/strålkastare |
| Ljusspridning | 120 grader |
| Tillverkare | Teralite |
Write Your Own Review
