BA15s/P21W, 4 COB-dioder, Xenonvita (2-pack)
479,00 SEK
383,20 SEK
479,00 SEK
383,20 SEK
ÅF Pris
479,00 SEK
ÅF Pris
383,20 SEK
Finns i lager
Art nr
9331541
✓ Ger en god spridning som ersätter t.ex. backljus och varselljus
✓ 2-pack som motsvarar cirka 25W per lampa
✓ Sockel BA15s / P21W
4st extremt starka dioder. 1st diod som lyser rakt fram medan 3 dioder sitter jämnt fördelat på sidorna och ger en bra spridning. Ersätter t.ex. backljus och varselljus (DRL). Lampan motsvarar c;a 25W.
Säljes här som 2-pack.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 14 mm |
| Sockel | P21W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 25 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 25 W |
| Effektförbrukning | 2,64 W |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 50 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.22 A |
| LED-typ | COB |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,34A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Backljus, Day Running Light, Positionsljus |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
