LED-lampor BA9s/T4W - Blå (2-pack)
59,00 SEK
47,20 SEK
59,00 SEK
47,20 SEK
ÅF Pris
59,00 SEK
ÅF Pris
47,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
912094
✓ LED-lampor med blått ljus
✓ Sockel BA9s T4W
✓ Motsvarar c:a 4W, 12V
Två LED-lampor med blått ljus och en stor ljusspridning. Sockel T4W, BA9s och för 12V.
Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m. Motsvarar c:a 3-4W.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Sockel | T4W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Effektförbrukning | 0,12 W |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Strömförbrukning | 0,01 A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
