BA9s/T4W, 1 diod, Pinpack - Dioder blå 24V BA9s Pinpack 24094
39,00 SEK
31,20 SEK
39,00 SEK
31,20 SEK
ÅF Pris
39,00 SEK
ÅF Pris
31,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
924094
✓ Blå diodlampa, 1 diod
✓ Sockel T4W, BA9s, ersätter innerbelysning m.m
✓ 24V, motsvarar c:a 3-4W
Diodlampa blå med 1st diod och storljusspridning.
Sockel T4W, BA9s. Ersätterinnerbelysning,
parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m.
Ger ett blått sken. Motsvarar c:a 3-4W.
Lampor som saknar ECE-godkännande är endast avsedda för användning som t.ex. innerbelysning, arbetsbelysning m.m. samt för off-road, rally- eller tävlingsbana och inte som yttre belysning på allmän väg. Det är ditt ansvar att använda produkten enligt gällande lagkrav.
| Article Group Id | 1432 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Sockel | T4W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Position | Interiörbelysning, Positionsljus, Sidomarkering, Skyltbelysning |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
