BA9s/T4W, 5 SMD, Pinpack - Röd
149,00 SEK
119,20 SEK
149,00 SEK
119,20 SEK
ÅF Pris
149,00 SEK
ÅF Pris
119,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
9320952
✓ Två röda diodlampor med 5 SMD-dioder
✓ Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning m.m
✓ Sockel BA9s, T4W, motsvarar c:a 10W glödlampa
Röd diodlampa med 5st dioder av SMD
högeekttyp med 3 chip. Ersätter
innerbelysning. Ger bra spridning i hela
lyktan. Sockel BA9s, T4W. Motsvarar c:a
10W.
högeekttyp med 3 chip. Ersätter
innerbelysning. Ger bra spridning i hela
lyktan. Sockel BA9s, T4W. Motsvarar c:a
10W.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Färg | Röd |
| Sockel | T4W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Effektförbrukning | 0,6 W |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 5 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
