Baklykta 99, 12V (E-märkt)
329,00 SEK
263,20 SEK
329,00 SEK
263,20 SEK
ÅF Pris
329,00 SEK
ÅF Pris
263,20 SEK
Finns i lager
Art nr
6501681
✓ E-märkt, IP67-klassad
✓ Blinkers, reflex, bak- och bromsljus
✓ Utanpåliggande montering
Slimmad baklykta med dioder för utanpåliggande montering med bak och bromsljus, blinkers samt reflex.
Specifikationer:
- Endast 12V
- 107x107x23mm
- Fästskruvavstånd: 90mm
- E-godkänd - Läs mer om E-märkningar här
- IP67-klassad - Läs mer om IP-klassning här
Färgschema för kablage:
- Brun - Bakljus
- Röd - Bromsljus
- Gul - Blinkers
- Vit - Jord
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | N/A |
| Funktion | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Garanti | 5 år |
| Bredd | 107 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 90 mm |
| Djup | 23 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,2A |
| Längd | 107 mm |
| Position | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
