LED Blixtljus / Strobe för hålmontering (Xenonvit, singel)
648,75 SEK
519,00 SEK
648,75 SEK
519,00 SEK
ÅF Pris
648,75 SEK
ÅF Pris
519,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
5100121
✓ Blixtljus / strobe för hålmontering
✓ Med hela 26 st olika blixtmönster & 3 meter kabel
✓ Ett blixtljus med xenonvitt ljus
LED blixtljus / strobe för hålmontering att monteras till exempel i extraljus eller fordonets strålkastare för en unik och uppseendeväckande stylingeffekt!
Specifikationer:
- 26 stycken olika blixtljusmönster att välja mellan
- ECE R10 (EMC-avskärmad)
- Med två st LED per blixtljus
- Går att synkronisera upp till 15 enheter
- 3 meters kabel för enkel installation
- Dubbelhäftande på basens ovansida för att fästa blixtljuset i installationshålet
- Xenonvitt, orange eller blått ljus (välj utförande)
- Singel eller par (välj utförande)
Mått:
- Basens diameter: 24 mm
- Toppens diameter: 11 mm
- Basens höjd: 13 mm
- Toppens höjd: 17 mm
- Höjd totalt: 30 mm
- 3 meter kabel
| Article Group Id | 1942 |
|---|---|
| Utförande | 1 x blixtljus |
| Färg | Xenonvit |
| Monteringsposition | Infälld montering |
| E-märkning | ECE R10 |
| Utförande | 1 x blixtljus |
| Levereras | styck |
| Spänning | 10-30 V |
| Typ av fäste | Infällnad??? |
| Kabellängd | 3 m |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Användningsområde | Invändigt |
| Kabellängd | 3 meter |
| Kabellängd | 3 m |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Blixtljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
