Diodlampa 12V W5W - Varmvit
39,00 SEK
31,20 SEK
39,00 SEK
31,20 SEK
ÅF Pris
39,00 SEK
ÅF Pris
31,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
12108
✓ Stor ljusspridning
✓ Styling, instrumentbelysning, med mera.
✓ Varmvitt ljus
LED-lampa med 1 diod och sockel W5W. Sockeln kallas också för T10. Ersätter interiörsbelysning, parkeringsljus, regskyltsbelysning, med mera. Motsvarar ca 4W. Ger en stor spridning på ljuset, ca 120 grader.
Specifikationer:
- Passar utmärkt som parkeringsljus, interiörsbelysning, med mera.
- Spänning: 12V
- Endast för bilar utan CANBUS
- Motsvarar ca 4W
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Varmvit |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Sockel | W5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Varmvit |
| Bredd (mm) | 19mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,15A |
| Position | Positionsljus |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | 150 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
