Diodlampa 24 LED 3 Wing (Xenonvit)
136,25 SEK
109,00 SEK
136,25 SEK
109,00 SEK
ÅF Pris
136,25 SEK
ÅF Pris
109,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
1215251
✓ Mycket originellt utseende i lyktan
✓ Xenonvitt ljus (ca 6000K)
✓ Enkel att montera
Annorlunda tre-armad LED lampa med hopfällbara armar för montering i befintlig lykta. Med xenonvitt (ca 6000K) ljus. De 24 dioderna är monterade dels på "framsidan" (6 st./arm) och dels på "baksidan" (2 st./arm) som lyser på reflektorn. Lampan har sockel BA15s (P21W).
Armarna är fjäderbelastade och trycks ihop vid montering. Efter montering fjädrar de ut och ger din orginal lykta ett helt unikt utseende. Passar bra till t.ex. varselljus.
Specifikationer
- Sockel BA15s (P21W)
- LED lampan motsvarar c:a 20 watts glödlampa
- Xenonvitt ljus
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Xenonvit |
| Diameter (mm) | 57 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 20 W |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 42 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 24 st |
| Strömförbrukning | 0.1 A |
| Effektförbrukning | 1.2 W |
| LED-typ | 1210 SMD |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,24A |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 360 grader |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
