Diodlampa 36 mm 24V Spollampa - Varmvit
73,44 SEK
58,75 SEK
73,44 SEK
58,75 SEK
ÅF Pris
73,44 SEK
ÅF Pris
58,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
248548
✓ 4 dioder
✓ Mycket lång livslängd
✓ 36 mm spollampa
Diodlampa med 4 dioder. Ersätter spollampa 36 mm för t.ex. innerbelysning, positionsljus, nummerskylts belysning m.m.
Diodlampan har mycket lång livslängd (upp till 100 000 timmar) och tjänar ihop sig själv efter några år.
Specifikationer
- 4 st dioder
- 24V
- Motsvarar ca 7W
- Endast för 24V
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 1431 |
|---|---|
| Färg | Varmvit |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Färg | Varmvit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Dispersion | 120 grader |
| Ljusspridning | 120 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
