Diodlampa 8 led 360 BA15s - Gul/orange
139,06 SEK
111,25 SEK
139,06 SEK
111,25 SEK
ÅF Pris
139,06 SEK
ÅF Pris
111,25 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
241583
✔ 8 pirahna-dioder
✔Perfekt till gummiklubbor
✔ Motsvarar ca 10W
Diodlampa gul/orange med 8 dioder av den kraftiga pirahna-typen och med spridning 360 grader. Speciellt framtagen för gummiarmar med en (1) glödlampa som lyser både framåt och bakåt samt lyktor där lampan ”sitter snett” men passar även ypperligt i den "vanliga" gummiklubban. Sockel BA15s. Motsvarar c:a 5-10 watt.
| Article Group Id | 9999 |
|---|---|
| Färg | Orange |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Orange |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 8 st |
| Strömförbrukning | 0.08 A |
| Effektförbrukning | 1.92 W |
| LED-typ | Flux |
| Ljuskälla | LED |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
