Diodlampa B8,3D 1 diod - Blå
50,00 SEK
40,00 SEK
50,00 SEK
40,00 SEK
ÅF Pris
50,00 SEK
ÅF Pris
40,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
24314
✓ 1 diod
✓ För 24V
✓ Sockel B8,3d
Ersätter t.ex. 1,2 watts lampor med sockel B8.3d för instrumentering och strömställarbelysning. Bra spridning.
Specifikationer
- 1 dioder
- 24V
- Blått ljus
- Motsvarar ca 1W
- Endast för 24V
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 1431 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Sockel | B8,3d |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarar (Watt) | 3 |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Dispersion | 180 grader |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
