Diodlampa B8,4D (grön)
35,00 SEK
28,00 SEK
35,00 SEK
28,00 SEK
ÅF Pris
35,00 SEK
ÅF Pris
28,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
12325
✓ Instrumentlampa med 1 diod
✓ Sockel B8,4D
✓ Motsvarar 1,2W
Diodlampa till instrumentbelysning: grön färg på ljuset.
Specifikationer
- Antal dioder: 1 st
- Sockel: B8,4D
- Spänning: 12V
- Färg på ljus: grön
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Sockel | B8,4d |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Grön |
| Bredd (mm) | 15 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,15A |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
