Diodlampa instr. 3 chip - Blå
35,00 SEK
28,00 SEK
35,00 SEK
28,00 SEK
ÅF Pris
35,00 SEK
ÅF Pris
28,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
24634
✓ 1 högeffektiv diod
✓ Extra stor spridning
✓ Sockel W1,2x4,6mm (T5)
Ersätter t.ex. 1,2 watts lampor med sockel T5 (W1.2W) för instrumentering och strömställarbelysning. Extra stor spridning. Extra högintensiv diod.
Specifikationer
- 1 högintensiv diod
- 24V
- Extra stor spridning
- Blått ljus
- Motsvarar ca 2W
- Endast för 24V
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 1431 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Sockel | W1.2W , W2.3W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Dispersion | 180 grader |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
