Diodlampa xenonvit 10xSMD
164,06 SEK
131,25 SEK
164,06 SEK
131,25 SEK
ÅF Pris
164,06 SEK
ÅF Pris
131,25 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
321099
✔ Xenonvitt ljus
✔ För dig som vill synas
✔ Motsvarar ca 15W
OBS: Produkten har utgått, se vårt W5W-sortiment
OBS: Produkten har utgått, se vårt W5W-sortiment
Stark diodlampa med tio ytmonterade dioder.
Specifikationer
- 12V
- Säljes styckvis
- Sockel: T10/W5W
- Tio ytmonterade dioder
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Sockel | W5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 15 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 10 st |
| Höjd | 35 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Positionsljus |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
