Diodring, 24V, Ø140 mm, 42 LED - Röd
373,75 SEK
299,00 SEK
373,75 SEK
299,00 SEK
ÅF Pris
373,75 SEK
ÅF Pris
299,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
4414422
✓ Ø140mm
✓ 42 LED
✓ 24V
Diodring med röda lampor. 140mm i diameter med totalt 42 LEDs. Anpassad för 24V.
| Article Group Id | 1631 |
|---|---|
| Färg | Röd |
| Diameter (mm) | 120 mm |
| E-märkning | Ej godkänd för yttre bruk på allmän väg |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Självhäftande baksida | Nej |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Storlek | 140 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Antal LED | 42 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
