Drivdon för Hella Celis ljusring (dubbel utgång)
448,75 SEK
359,00 SEK
448,75 SEK
359,00 SEK
ÅF Pris
448,75 SEK
ÅF Pris
359,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
54319
✓ Drivdon med kontakt för Hella Celis ljusringar
✓ Ersätter en defekt driver
✓ Dubbel utgång
Inkapslad och vattentät 12V och 24V LED driver med kontakt för LED-lampor i Hella Celis ljusringar och med dubbel utgång. Ersätter en defekt driver i Hella Celis lamporna.
Kontakten på drivdonet matchar originalet och det finns också platt-kontakt på ingången - detta gör skiftet relativt enkelt!
Mått:
- Höjd: 21 mm
- Diameter: 31 mm
- Cirka 20cm kabel vid ingång och utgång
| Article Group Id | 1699 |
|---|---|
| Utförande | Dubbel utgång |
| Diameter (mm) | 31 mm |
| Utförande | Dubbel utgång |
| Höjd (mm) | 21 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Garanti | 12 månader |
| Kabellängd | 20 cm |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review
