Instrumentlampa 24V B8,5d högint - Grön
55,00 SEK
44,00 SEK
55,00 SEK
44,00 SEK
ÅF Pris
55,00 SEK
ÅF Pris
44,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
24535
✓ 1 högintensiv diod
✓ Mycket stor spridning
✓ Sockel B8,5d
Ersätter t.ex. 1,2 watts lampor med sockel B8.5d för instrumentering och strömställarbelysning. Extra god spridning.
Specifikationer
- 1 högeffektiv diod
- 24V
- Mycket stor spridning
- Grönt ljus
- Motsvarar ca 1W
- Endast för 24V
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 1431 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Sockel | B8,5d |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Färg | Grön |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Dispersion | 180 grader |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
