Instrumentlampa 3 led 12V 1,2W - Grön
27,50 SEK
22,00 SEK
27,50 SEK
22,00 SEK
ÅF Pris
27,50 SEK
ÅF Pris
22,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
32635
✓ Instrumentlampa med tre LED
✓ Ger ett snyggt grönt ljus
✓ W2,1 x 4,6d mm T5
Ersätter t.ex. 1,2 watts lampor för instrumentering och strömställarbelysning. Extra stor ljusspridning och hög ljuseffekt. Passar i strömställarna/värmereglage på Volvo 240 och 740.
Levereras styckvis
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Sockel | W1.2W , W2.3W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 7 W |
| Färg | Grön |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 3 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Dispersion | 240 grader |
| Ljusspridning | 240 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
