Instrumentlampa högintensiv 1,2W - Blå
55,00 SEK
44,00 SEK
55,00 SEK
44,00 SEK
ÅF Pris
55,00 SEK
ÅF Pris
44,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
326134
✓ Sockel W2,1x4,6
✓ Kraftfull instrumentbelysning
✓ Blått ljus
Kraftfull diodlampa till instrumentbelysning med tre ytmonterade lysdioder. 1,2W per lampa. Fattning W2,1x4,6. Här i blå version. Levereras styckvis.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 6 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 3 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Effektförbrukning | 0.6 W |
| Dispersion | 280 grader |
| Ljusspridning | 280 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
