Instrumentlampa högintensiv 1,2W - Grön
60,94 SEK
48,75 SEK
60,94 SEK
48,75 SEK
ÅF Pris
60,94 SEK
ÅF Pris
48,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
32525
✓ B,85d-sockel
✓ Kraftfull ytmonterad diod
✓ Endast 12V, grön diod
LED-lampa med fattning B8.5d. Kraftigt lysande dioder (1,2W!) till instrumentbelysning.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 6 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Grön |
| Bredd (mm) | 16 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 2 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,15A |
| Dispersion | 180 grader |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
