Instrumentlampa, Neo Wedge T4, 12V - Röd
45,31 SEK
36,25 SEK
45,31 SEK
36,25 SEK
ÅF Pris
45,31 SEK
ÅF Pris
36,25 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
32442
✔ Sockel Neo Wedge Typ B/T4
✔ Stor ljusspridning
✔ Starkast ljusstyrka
SMD 1210 dioder som ersätter t.ex. 1,2 watts lampor för instrumentering och strömställarbelysning (t.ex. ljusomkopplare i Volvo S60 m.fl.). Större ljusspridning. Levereras styckvis
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Röd |
| Sockel | Neo Wedge T4 |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Dispersion | 180 grader |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
