Kombinationsbaklykta med LED, 24V - LED bak/bromslykta för infällnad
539,00 SEK
431,20 SEK
539,00 SEK
431,20 SEK
ÅF Pris
539,00 SEK
ÅF Pris
431,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
263102130
✓ Ofärgat glas med färgade dioder
✓ Bak- och bromsljus
✓ E-godkänd
E-märkt bak/broms för 24V. Ofärgat glas med färgade dioder.
Endast för infällnad. Med 1,5 meter kabel.
80x80x34 mm.
| Article Group Id | 2239 |
|---|---|
| E-märkning | E9 |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Utförande | Bak- och bromsljus |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 1.5 m |
| Varumärke | N/A |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 80 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 45 mm |
| Antal LED | 36 st |
| Djup | 34 mm |
| Kabellängd | 1.5 m |
| Längd | 80 mm |
| Position | Bakljus |
| Funktion | Bakljus, Bromsljus |
| Tillverkare | Blixtra |
Write Your Own Review
