LED baklykta rund bakljus, backljus
923,75 SEK
739,00 SEK
923,75 SEK
739,00 SEK
ÅF Pris
923,75 SEK
ÅF Pris
739,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
355606130
✓ E-märkt bak- och backlykta för 24V
✓ IP68 = 100% kapslad
✓ Kromsarg medföljer
-
| Article Group Id | 2239 |
|---|---|
| Utförande | Bak- och backljus |
| E-märkning | Ja |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Utförande | 3 x DT |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Varumärke | N/A |
| Garanti | 12 månader |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Diameter | 155 mm |
| Användningsområde | Utomhusbruk |
| Djup | 33 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Bakljus, Dimljus |
| Funktion | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Tillverkare | Blixtra |
Write Your Own Review
