Diodskruv 12 volt - Röd
55,00 SEK
44,00 SEK
55,00 SEK
44,00 SEK
ÅF Pris
55,00 SEK
ÅF Pris
44,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
4212
✓ 12V
✓ Medföljande diod
✓ Inredning eller styling
Diodskruv vit med 1 diod och M6 x 14mm gängor.
Levereras parvis med 70 cm kabel samt muttrar.
Undvik att spänna muttrarna för hårt då det kan skada produkten!
Levereras styckvis.
| Article Group Id | 1622 |
|---|---|
| Färg | Röd |
| E-märkning | Nej |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Lins | Klart |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Användningsområde | In-/utvändigt |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
