LED-skyltlykta till Mini Cooper
399,00 SEK
319,20 SEK
399,00 SEK
319,20 SEK
ÅF Pris
399,00 SEK
ÅF Pris
319,20 SEK
Finns i lager
Art nr
529077
✓ Passar Mini Cooper R50, R52, R53
✓ E-märkt och levereras parvis
✓ 12 månaders garanti
Byt enkelt ut din ordinarie skyltlykta mot en prisvärd och grymt snygg uppgradering från LEDSON!
Specifikationer:
- 18 st isvita (Xenonfärgat, 6000K) SMD-dioder
- E-godkänt och 100% lagligt
- Ger inga felkoder eller varningar
- För bilar med eller utan CANBUS (ljusövervakning)
- Levereras parvis
- Strömförbrukning: 0,28A
Mått:
- Längd: 73 mm
- Bredd: 34 mm
- Höjd: 12 mm
Passar följande:
- R50 2001-2008
- R52 2001-2008
- R53 2001-2008
OEM-nummer:
- Mini
- 51247114535
| Article Group Id | 3122 |
|---|---|
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Höjd (mm) | 12 mm |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Fordonsmärke | Mini |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 73 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,28A |
| Funktion | Skyltbelysning |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
