Osram W5W/T10 - Osram W5W (T10), blå (6800K)
467,19 SEK
373,75 SEK
467,19 SEK
373,75 SEK
ÅF Pris
467,19 SEK
ÅF Pris
373,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
645549
✔ Högkvalitativ lampa från Osram
✔ Isblå färg, ca 6800K
✔ Säljs i par
OBS: Utgått och ersatt med artnr 321054
LEDriving®iceblue W5W Blue 6800K (M1) W2,1x9,5d Osram
Till bland annat innerbelysning och instrumentbelysning. Riktigt djup, intensiv blå färg.
Säljs i par.
| Article Group Id | 1429 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Sockel | W5W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 7 W |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Blå |
| Garanti | 5 år |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.06 A |
| Effektförbrukning | 0.72 W |
| Canbus | Nej |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
