Diodskruv rund kromad 24 volt (Xenonvit)
123,75 SEK
99,00 SEK
123,75 SEK
99,00 SEK
ÅF Pris
123,75 SEK
ÅF Pris
99,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
4491
✓ Positionslykta xenonvit med kromad ring
✓ Enkel montering
✓ Enkelt sammankopplingsbar i serie
Diodskruv kromad med mutter för enkel montering. Smidig seriekoppling om man vill ha flera och man kan koppla ihop i stort sett hur många man vill. Låg profil (bygger ut 7 mm) OBS: Spänn ej muttern för hårt vid montering.
- Endast för 24V
- Diameter: 30mm
- Borrhål: 20mm
- Kabel: 120mm
- Färg: Vit
- Monteringsdjup min: 15mm
Levereras styckvis. Endast för inomhusbruk (tål ej vatten).
| Article Group Id | 1632 |
|---|---|
| Färg | Xenonvit |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 0.15 m |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Diameter | 30 mm |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.48 W |
| Djup | 17 mm |
| Kabellängd | 0.15 m |
| Position | Positionsljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
