Sidomarkering med gummiarm, vit och röd - Höger
523,75 SEK
419,00 SEK
523,75 SEK
419,00 SEK
ÅF Pris
523,75 SEK
ÅF Pris
419,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
6501004
✓ Komplett positionslykta med gummiarm
✓ Vitt ljus & 3 LED fram, rött ljus & 3 LED bak
✓ E-märkt
Gummiarm med komplett sidomarkeringsbelysning. Vitt ljus fram, rött ljus bak och levereras med 20cm kabel. Passar både 12V och 24V, 193x166x66mm. Totalt sex LED; tre fram och tre bak.
| Article Group Id | 2149 |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Varumärke | N/A |
| Sida | Vänster |
| Sida | Vänster |
| Garanti | 5 år |
| Bredd | 56 mm |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Höjd | 166.73 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,18A / 0,2A |
| Längd | 193.47 mm |
| Position | Sidomarkering |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review
