Sidomarkering med gummiarm, vit, röd och orange - Höger
618,75 SEK
495,00 SEK
618,75 SEK
495,00 SEK
ÅF Pris
618,75 SEK
ÅF Pris
495,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
6511005
✓ Komplett positionslykta med gummiarm
✓ Vitt, orange och rött ljus
✓ E-märkt
Gummiarm med komplett sidomarkeringsbelysning. Vitt ljus fram, rött ljus bak och integrerat sidopositionsljus i orange. Levereras med 20cm kabel. Passar både 12V och 24V, 193x166x66mm. Totalt åtta dioder: tre vita fram, tre röda bak och två gula åt sidan.
IP67-klassad: 100% vattentät
| Article Group Id | 2149 |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Varumärke | N/A |
| Sida | Höger |
| Garanti | 5 år |
| Bredd | 66 mm |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Höjd | 166.73 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,23A / 0,3A |
| Längd | 193.47 mm |
| Position | Sidomarkering |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review
