Skyltlykta för glödlampa (E-märkt)
75,00 SEK
60,00 SEK
75,00 SEK
60,00 SEK
ÅF Pris
75,00 SEK
ÅF Pris
60,00 SEK
Finns i lager
Art nr
8000323
✓ E-märkt skylt lykta
✓ För glödlampa
✓ Sv 8.5, 36 mm, 5 W
E-märkt skyltlykta för glödlampa av typen Sv 8.5 / 36 mm, 5 W.
Specifikationer:
- E-märkt ECE 343 (E20 4R)
- IP54-klassning - Läs mer om IP-klassning här
- E-märkt - Läs mer om E-märkning här
- 12-24V
- För glödlampa (ingår ej)
- Sv 8.5 / 36 mm, 5 W
- 17 cm kabel
| E-märkning | Ja |
|---|---|
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Användningsområde | Utomhusbruk |
| Kabellängd | 175 mm |
| Position | Skyltbelysning |
| Höjd (mm) | 39 mm |
| Bredd (mm) | 82 mm |
| Tillverkare | NA |
| Garanti | 12 månader |
Write Your Own Review
Relaterade produkter
Välj artiklar att lägga i varukorgen eller
-
Instrumentlampa 12V högint - Blå65,00 SEK 52,00 SEKÅF Pris 65,00 SEK ÅF Pris 52,00 SEK65,00 SEK 52,00 SEK -
Instrumentlampa 12V högint - Röd65,00 SEK 52,00 SEKÅF Pris 65,00 SEK ÅF Pris 52,00 SEK65,00 SEK 52,00 SEK -
LED-lampor BA9s/T4W, 5 SMD (2-pack)Fr. 159,00 SEK Fr. 127,20 SEKÅF Pris Fr. 159,00 SEK ÅF Pris Fr. 127,20 SEKFr. 159,00 SEK 127,20 SEK -
LED Ersättningslist till Hella Luminator/JumboFr. 149,00 SEK Fr. 119,20 SEKÅF Pris Fr. 149,00 SEK ÅF Pris Fr. 119,20 SEKFr. 149,00 SEK 119,20 SEK -
Instrumentlampa 12V B8,5d - Grön14,06 SEK 11,25 SEKSpecial Price 14,06 SEK 11,25 SEK 45,31 SEK 36,25 SEK -
42mm/C10W, 8 dioder, PinpackFr. 85,00 SEK Fr. 68,00 SEKÅF Pris Fr. 85,00 SEK ÅF Pris Fr. 68,00 SEKFr. 85,00 SEK 68,00 SEK -
Spollampa 36mm C5W 4 dioder, PinpackFr. 0,00 SEK Fr. 0,00 SEKÅF Pris Fr. 0,00 SEK ÅF Pris Fr. 0,00 SEK -
Instrumentlampa 12V högint - Grön43,75 SEK 35,00 SEKÅF Pris 43,75 SEK ÅF Pris 35,00 SEK43,75 SEK 35,00 SEK -
Säkring flatstift midiFr. 3,00 SEK Fr. 2,40 SEKÅF Pris Fr. 3,00 SEK ÅF Pris Fr. 2,40 SEKFr. 3,00 SEK 2,40 SEK -
Positionsljus 3 LED 12/24V (E-märkt)Fr. 209,00 SEK Fr. 167,20 SEKÅF Pris Fr. 209,00 SEK ÅF Pris Fr. 167,20 SEKFr. 209,00 SEK 167,20 SEK -
BA9s/T4W, 1 diod (2-pack)Fr. 65,00 SEK Fr. 52,00 SEKÅF Pris Fr. 65,00 SEK ÅF Pris Fr. 52,00 SEKFr. 65,00 SEK 52,00 SEK -
BA9s/T4W, 1 diod, Pinpack - Dioder 24V BA9s Pinpack 24091Fr. 45,00 SEK Fr. 36,00 SEKÅF Pris Fr. 45,00 SEK ÅF Pris Fr. 36,00 SEKFr. 45,00 SEK 36,00 SEK -
W5W/T10, 5 SMD, PinpackFr. 179,00 SEK Fr. 143,20 SEKÅF Pris Fr. 179,00 SEK ÅF Pris Fr. 143,20 SEKFr. 179,00 SEK 143,20 SEK



