Spectra backljus med blixtljus
695,00 SEK
556,00 SEK
695,00 SEK
556,00 SEK
ÅF Pris
695,00 SEK
ÅF Pris
556,00 SEK
Finns i lager
Art nr
33301231
✓ Spectra backljus med blixtljus
✓ Litet format ger en dold montering
✓ Godkänt som backljus med godkänt blixtljus
Ledson Spectra ger ett brett ljus med 120° ljusspridning.
Specifikationer:
- Räckvidd: 23 m (1 lux)
- Lumen: teoretiska 1160 (faktiska 582)
- E-märkning: ECE R23/R148, R65
- Ljusspridning: 120° flood beam
- Färgtemperatur: 5000K med orange blixtljus
- Effekt: 16W (23 x Osram LED)
- IP-Klass: IP69K
- Spänning: 10-30V
- EMC-säkrad: ECE R10
Mått:
- Bredd: 90 mm
- Höjd: 23 mm
- Djup: 45 mm
Kabelfärger:
- Svart: Jord
- Röd: Backljus
- Gul: Blixtljus
- Vit: Synkronisering
| Article Group Id | 2042 |
|---|---|
| E-märkning | ECE R10, ECE R148, ECE R65 |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Höjd (mm) | 23 |
| Spänning | 10-30 V |
| Färgtemperatur (K) | 5000K |
| Bredd (mm) | 90 |
| Djup (mm) | 45 |
| Garanti | 36 Månader |
| Kabellängd | 1 meter |
| Effekt (Teoretisk) | 16.000000 |
| Funktion | Backljus |
| Lumen (teoretiska) | 1160 |
| Lumen (faktiska) | 582 |
| IP-klassning | IP69K |
| Material (fäste) | Rostfritt stål |
| 1 lux vid x meter | 23 |
| Kelvin | 5000 |
| Strömförbrukning 12V | 0.66 |
| Strömförbrukning 24V | 0.35 |
| Typ av ljusbild | Flood |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review

