Spollampa 31mm 4 LED - Blå
55,00 SEK
44,00 SEK
55,00 SEK
44,00 SEK
ÅF Pris
55,00 SEK
ÅF Pris
44,00 SEK
Finns i lager
Art nr
328344
✓ Liten spollampa på 31mm
✓ Fyra strömsnåla dioder
✓ Blått ljus
Blå diodlampa med 4 led. Ersätter 31mm glödlampa i t.ex. skyltbelysning samt innerbelysning.
Leveraras styckvis.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Sockel | C5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 5 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Färg | Blå |
| Bredd (mm) | 31 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.03 A |
| Effektförbrukning | 0.36 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,16A |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 150 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
