Spollampor 36mm C5W med 4 dioder (Grön)
136,25 SEK
109,00 SEK
136,25 SEK
109,00 SEK
ÅF Pris
136,25 SEK
ÅF Pris
109,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
9128545
✓ Två stycken spollampor (C5W)
✓ 36 mm bred, fyra st LED
✓ Endast för 12V
Gröna diodlampor (ett par) med 4 st dioder vardera. Ersätter spollampa 36 mm för t.ex. innerbelysning.
Motsvarar c:a 5W.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Sockel | C5W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Färg | Grön |
| Bredd (mm) | 36 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
