Spollampa 36mm C5W 4 dioder Pinpack (Gul/orange, 2-pack)
119,00 SEK
95,20 SEK
119,00 SEK
95,20 SEK
ÅF Pris
119,00 SEK
ÅF Pris
95,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
9128543
✓ Två stycken spollampor (C5W)
✓ 36 mm bred, fyra st LED
✓ Endast för 12V, orange/gul look
Gul/orange diodlampa med 4 dioder.
Ersätter spollampa 36 mm för t.ex.
innerbelysning. Motsvarar c:a 5W.
Ersätter spollampa 36 mm för t.ex.
innerbelysning. Motsvarar c:a 5W.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Färg | Orange |
| Sockel | C5W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Färg | Orange |
| Bredd (mm) | 36 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
