Blixtljus Superslim med 6 LED E-märkt E6 R10 (Kallvit, 0,2m kabel)
773,44 SEK
618,75 SEK
773,44 SEK
618,75 SEK
ÅF Pris
773,44 SEK
ÅF Pris
618,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
50061
✔ E-godkänd R10 SAE Klass 1
✔ Superslim (6,6 mm tjockt)
✔ Xenonvita LED, 0,2 meter kabel
Mycket tunt blixtljus (superslim) för utanpåliggande montering, endast 6,6 mm tjockt! Multivolt dvs 12-24V.
E6 R10 samt SAE Klass 1 godkända. Sprider mycket ljus och kan ses på långt håll med 23 olika blixtmönster. Kan kombineras med flera enheter för synkroniserat blixtmönster.
Välj mellan vitt, rött, orange och blått ljus.
Mått:
- Längd: 131 mm
- Bredd: 29 mm
- Tjocklek: 6,6 mm
| Article Group Id | 1942 |
|---|---|
| Färg | Xenonvit |
| E-märkning | Ja |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Storlek | Sex dioder |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Antal LED | 6 st |
| Djup | 6.6 mm |
| Position | Blixtljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
