Topline med LED till din Scania - Gul/orange (6-pack)
2 155,00 SEK
1 724,00 SEK
2 155,00 SEK
1 724,00 SEK
ÅF Pris
2 155,00 SEK
ÅF Pris
1 724,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
540643
✓ Komplett sats med 6 lyktglas
✓ Gul/orange LED, 24 dioder
✓ Enkel montering med färdiga kabelskor och medföljande krympslang
Byt ut lyktglasen i din Topline till kompletta lyktor med totalt 24 kraftfulla dioder med gult sken. Enkel montering med färdiga kabelskor och medföljande krympslang. Komplett sats med 6 lyktglas. Enkel montering.
Scania is a registered trademark, any use of the word is for reference purpose only. This product is not original and not made and / or approved by the proprietor. The use of the trademark word only signifies that the product is suitable for a particular brand of vehicle.
| Article Group Id | 1639 |
|---|---|
| Färg | Orange |
| Levereras | Paket |
| Spänning | 24 V |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Orange |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 37 mm |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Djup | 10 mm |
| Längd | 255 mm |
| Position | Positionsljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
