LED-lampor W5W/T10 - Xenonvita (2-pack)
65,00 SEK
52,00 SEK
65,00 SEK
52,00 SEK
ÅF Pris
65,00 SEK
ÅF Pris
52,00 SEK
Finns i lager
Art nr
912101
✓ Glassockel med xenonvitt ljus
✓ Två lampor för sockel W5W/T10
✓ Innerbelysning, regskyltsbelysning m.m
Två diodlampor med xenonvitt ljus och 1 st 10 mm diod. Stor ljusspridning lämplig för parkeringsljus, instrumentbelysning, nummerskyltsbelysning
m.m. Sockel W5W, T10.
Specifikationer:
- Passar utmärkt som: Positionsljus, innerbelysning, registreringsskyltsbelysning
- Spänning: 12V (personbilar)
- För bilar med lampövervakning/CANBUS: Nej
- Motsvarar: ca 3-4W
- Levereras: Par, pinpack
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Färg | Xenonvit |
| Sockel | W5W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 3 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 19mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| LED-typ | 1W Highpower |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Dispersion | 180 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Bakljus, Blinkers, Day Running Light, Interiörbelysning, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
