W5W/T10, 4 dioder, Xenonvit, Pinpack
248,44 SEK
198,75 SEK
248,44 SEK
198,75 SEK
ÅF Pris
248,44 SEK
ÅF Pris
198,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
9321041
Diodlampa Philips design med 4 xenonvita SMD dioder.
Diodlampa i Philips design med 4st
SMD dioder i xenonvitt (6000K). Lampan
har en diamantaktig topp och ger en lite
annorlunda look. Den ger en spridning
på 180 grader. Sockel T10, W5W.
Motsvarar c:a 7-8W.
SMD dioder i xenonvitt (6000K). Lampan
har en diamantaktig topp och ger en lite
annorlunda look. Den ger en spridning
på 180 grader. Sockel T10, W5W.
Motsvarar c:a 7-8W.
| Article Group Id | 9999 |
|---|---|
| Sockel | W5W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 8 W |
| Varumärke | Ledson |
| Effektförbrukning | 0,36 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.03 A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
