Laddar...

Diodhuset Sverige AB


Vi är ett snabbväxande tillväxtföretag inom modern fordonsbelysning med unik produktkompetens och kundservice som marknadsför ett brett, prisvärt och efterfrågat utbud av miljövänliga belysningslösningar.

Vi jobbar hårt för att alltid överträffa dina förväntningar på vår kundservice, kompetens och innovativa, snygga och kostnadseffektiva belysningslösningar för alla fordon, från minsta entusiastfordon till tunga bruksfordon på väg, räls och vatten, inom entreprenad, lantbruk, skogsbruk och gruvor.

Vi gör allt för dig, från försäljning och kundservice till produktutveckling och leveranser, för att du ska bli mer än nöjd. Vi finns här för dig när du behöver support t.ex. tips och råd vid produktval och montering eller om något skulle ha gått fel. Därför ger vi dig också 30 dagars öppet köp och långtgående garantier, som du kan läsa mer om i våra köpvillkor.

Du kan som kund till oss alltid känna dig 100% trygg, både före och efter köpet. Det lovar vi!

 

Jim
Distriktssäljare
jim@diodhuset.se
042-453 33 32

Joakim S
Distriktssäljare
joakim.strand@diodhuset.se
042-453 34 60

Jan-Erik
Distriktssäljare
jan-erik@diodhuset.se
042-453 34 65

Jonny
Distriktssäljare
jonny@diodhuset.se
042-453 33 37

My
Teamledare Inneförsäljning
my@diodhuset.se
042-453 34 62

Jonatan
Innesäljare
jonatan@diodhuset.se
042-453 34 64

Maksymilian
Innesäljare
max@diodhuset.se
042-453 49 19

Qusaie
Produktion
qusaie@diodhuset.se

Casper
Produktion & Reklamation
casper@diodhuset.se

David
E-försäljningsansvarig & Marknad
david@diodhuset.se
042-453 33 31

Lina
Teamledare E-försäljning & Marknad
lina@diodhuset.se
042-453 49 11

Robin B
Marknad & Produktutvecklare
robin@diodhuset.se
042-453 33 36

Marcus
E-handelssystemutvecklare
marcus@diodhuset.se
042-453 33 34

Robin P
E-handelssystemutvecklare
robin.persson@diodhuset.se
042-453 49 13

Magnus
Produktchef
magnus@diodhuset.se
042-453 33 33

Andreas
Inköps- och avdelningschef
andreas@diodhuset.se
042-453 49 14

Gabriel
Inköpare & Produktutvecklare
gabriel@diodhuset.se
042-453 34 61

Gabriella
Logistikchef
gabriella@diodhuset.se

Emil
Logistik
emil@diodhuset.se
042-453 34 63

Fredrik
Logistik
fredrik@diodhuset.se

Madelene
Logistik
madelene@diodhuset.se

Fanny
Logistik
fanny@diodhuset.se

Ellinor K
Logistik
ellinor.kronholm@diodhuset.se

Bengt
VD
bengt@diodhuset.se
042-453 34 69

Ellinor
Ekonomiansvarig
ellinor@diodhuset.se
042-453 34 66

Malin
Ekonomiadministration & Reklamation
malin@diodhuset.se
042-453 33 38