36mm/C5W, 8 SMD, Xenonvit, Pinpack
229,00 SEK
183,20 SEK
229,00 SEK
183,20 SEK
ÅF Pris
229,00 SEK
ÅF Pris
183,20 SEK
Finns i lager
Art nr
9328581
✓ 36 mm C5W, snyggt xenonvitt ljus (6000K)
✓ 8 st starka SMD-dioder
✓ Motsvarar c:a 10W
Spollampa 36 mm med 8st SMD dioder
som ger ett starkt sken i xenonvitt (6000K).
Ger en bra spridning.
som ger ett starkt sken i xenonvitt (6000K).
Ger en bra spridning.
| Sockel | C5W |
|---|---|
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Effektförbrukning | 0,96 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 8 st |
| Strömförbrukning | 0.08 A |
| Ljusspridning | Array |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning, Skyltbelysning |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
