42mm/C10W, 12 SMD, Xenonvit, Pinpack
229,00 SEK
183,20 SEK
229,00 SEK
183,20 SEK
ÅF Pris
229,00 SEK
ÅF Pris
183,20 SEK
Finns i lager
Art nr
93285121
✓ Xenonvit (6000K) spollampa med 12 starka SMD-dioder
✓ Ersätter 42 mm spollampa för t.ex innerbelysning, nummerskyltsbelysning m.m
✓ 42 mm, motsvarar c:a 10-15W
Spollampa 42mm med 12st SMD dioder
som ger ett starkt sken med bra spridning,
lyser i xenonvitt 6000K. Motsvarar c:a
10-15W.
som ger ett starkt sken med bra spridning,
lyser i xenonvitt 6000K. Motsvarar c:a
10-15W.
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Sockel | C10W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 15 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 15 W |
| Effektförbrukning | 1,08 W |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 42 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 12 st |
| Strömförbrukning | 0.09 A |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
