BA15s/P21W, 12 samsungdioder, Xenonvita (2-pack)
419,00 SEK
335,20 SEK
419,00 SEK
335,20 SEK
ÅF Pris
419,00 SEK
ÅF Pris
335,20 SEK
Finns i lager
Art nr
93215129
✓ Xenonvita LED-lampor med 12 st högintensiva samsungdioder
✓ God spridning i hela lyktan, ersätter bl.a backljus och varselljus (DRL)
✓ Motsvarar ca 30-35W och är avsedda för 12V
Diodlampor med 12st högintensiva samsungdioder i xenonlook (6000K) och sockel Ba15s. Ljusstyrkan motsvarar c:a 35W. Ersätter t.ex. backljus och varselljus (DRL). För 12V (personbil)
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Sockel | P21W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 35 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 35 W |
| Effektförbrukning | 3 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 12 st |
| Strömförbrukning | 0.25 A |
| LED-typ | 5630 SMD |
| Strömförbrukning | 0,16 A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Backljus, Positionsljus |
| Dispersion | 280 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Backljus, Positionsljus |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review

