BA9s/T4W, 1 diod (2-pack)
Fr.
65,00 SEK
52,00 SEK
Fr.
65,00 SEK
Fr.
52,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
65,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
52,00 SEK
Art nr
912090
✓ LED-lampor, sockel BA9s T4W
✓ Flera olika färger, ersätter innerbelysning m.m
✓ Motsvarar c:a 4W, 12V
Två LED-lampor med 1 st diod och en stor ljusspridning. Sockel T4W, BA9s och för 12V.
Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m. Motsvarar c:a 3-4W.
| Sockel | T4W |
|---|---|
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Motsvarar (Watt) | 3 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Effektförbrukning | 0,12 W |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Ljusspridning | 150 grader |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Strömförbrukning | 0,01 A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
