BA9s/T4W, 5 SMD, Xenonvit, canbus (2-pack)
195,00 SEK
156,00 SEK
195,00 SEK
156,00 SEK
ÅF Pris
195,00 SEK
ÅF Pris
156,00 SEK
Finns i lager
Art nr
9320959
✓ Xenonvitt ljus
✓ För bilar med/utan ljusövervakning
✓ Två stycken lampor
Canbus diodlampa med 5 dioder av SMD högeekttyp med 3 chip. Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning,
nummerskyltsbelysning m.m.
Ger bra spridning i hela lyktan. Motsvarar c:a 10W. Lampan ger en felfri funktion på bilar med ljusövervakning men fungerar även till bilar utan canbus ljusövervakning.
Specifikationer
- 12V
- Säljes parvis (två lampor)
- Sockel: BA9s (9 mm diameter, styrstiften sitter rakt emot varandra)
- Fem ytmonterade dioder
- För bilar både med och utan Canbus ljusövervakning
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Sockel | T4W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Ja |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Effektförbrukning | 1,92 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 5 st |
| Strömförbrukning | 0.16 A |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Positionsljus |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Ja |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review

