Bagagebelysning LED till Volkswagen och Seat
229,00 SEK
183,20 SEK
229,00 SEK
183,20 SEK
ÅF Pris
229,00 SEK
ÅF Pris
183,20 SEK
Finns i lager
Art nr
529017
✓ LED-bagagebelysning till Volkswagen och Seat
✓ Ger ett snyggt xenonvitt sken med dubbla ljusstyrkan, halva strömförbrukningen och 50 000 timmars livslängd!
✓ 12 månaders garanti
Bagagebelysning i LED med ett xenonvitt ljus från LEDSON!
Passar följande Volkswagen-modeller:
- Golf 5
- Golf 6 2006
- Jetta 2006
- Passat CC 2009 och nyare
- Polo 2000-2002
- Caddy 2004 och nyare
- E0S 2006 och nyare
- Scirocco 2009 och nyare
- Tiguan 2008 och nyare
- Touran 2003 och nyare
- Transporter 2003-2009
Passar följande Seat-modeller:
- Altea
- Cordomba
- Ibiza
- Leon
- Leon4
- Toledo
| Sockel | 017 |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Ja |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Färg | Vit |
| Antal LED | 18 st |
| Strömförbrukning | 0.1 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 1.32 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,26A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Skyltbelysning |
| Höjd (mm) | 27 mm |
| Bredd (mm) | 90 mm |
| Tillverkare | Ledson |
| Garanti | 12 månader |
Write Your Own Review
