Baklykta LED 150 Bak/Broms/Blinkers/Reflex (2-pack, 12V)
967,19 SEK
773,75 SEK
967,19 SEK
773,75 SEK
ÅF Pris
967,19 SEK
ÅF Pris
773,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
6500449
✓ E-märkt & fungerar på 12V
✓ Blinkers, reflex, bak- och bromsljus
✓ Säljs i par
OBS: Utgått, se våra kompletta baklyktor
Snygg, slimmad baklykta med LED som ljuskälla. Med bak- och bromsljus, blinkers och reflex. Lyktan är helt kapslad och tål att sänkas ner i vatten. Fungerar till 12V. 150x80x24mm, fästskruvasvstånd: 100mm. Säljes parvis och är E-godkänd.
| Levereras | Par |
|---|---|
| Spänning | 12 V |
| Bredd | 80 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 100 mm |
| Kabellängd | 430 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,21A |
| Längd | 150 mm |
| Position | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Tillverkare | N/A |
| Garanti | 5 år |
Write Your Own Review
