Baklykta LED röd/gul rund, E-märkt
659,00 SEK
527,20 SEK
659,00 SEK
527,20 SEK
ÅF Pris
659,00 SEK
ÅF Pris
527,20 SEK
Finns i lager
Art nr
260700030
✓ Klassisk retrostil
✓ E-märkt
✓ Blinkers, bak- och -bromsljus
Baklykta rund LED, blink- bak- och positionsljus.
- Dimension: D: 139.7 x 79.3 mm
- Monteringshålavstånd: 45 mm
- 50 cm kabel
- 12/24 V
- Röd/gul
- E-märkt
Kablar:
- Vit: Jord
- Brun: Bakljus
- Röd: Bromsljus
- Gul: Blinkers
Levereras Styckvis
| Article Group Id | 2249 |
|---|---|
| E-märkning | E9 |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 9-32 V |
| Varumärke | N/A |
| Garanti | 12 månader |
| Diameter | 140 mm |
| Antal LED | 28 st |
| Djup | 79 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,44A / 0,4A |
| Position | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Funktion | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Tillverkare | Blixtra |
Write Your Own Review

